czwartek, 11 sierpnia 2016

Jakie książki warto przeczytać będąc w związkuLaboratorium miłości
Laboratorium miłości to nie jest zwyczajny poradnik. Jest to książka, która otwiera  oczy na wiele spraw w relacjach damsko-męskich.  Jest to lektura do której warto powracać. Uważam, że każdy może w niej znaleźć coś dla siebie- zarówno osoby będące w związkach z dłuższych lub krótszych  stażem,  jak i samotne, które marzą o idealnej miłości. Książka przyczynia się  do  zastanowienia  i  odnalezienia odpowiedzi na następujące pytania: Czym jest miłość? Co robić, by ją odnaleźć? Jak rozwijać relację, aby stworzyć szczęśliwy związek na całe życie? Na co można sobie pozwolić w sferze seksualnej? Jak zrozumieć „drugą połówkę”? Jak zadbać o to, by po latach nasza miłość nie osłabła?  Rady i wskazówki w niej zawarte skłaniają  do refleksji,  pracy nad sobą i związkiem. Polecam ją wszystkim parom.

Marsjanie i Wenusjanki na Randce
Kolejna książka autora bestsellera Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus.  Tym razem jest to  przewodnik po pięciu fazach chodzenia na randki w celu stworzenia trwałego, opartego na miłości związku. Autor przytacza przykłady, że w  miłości niczego nie warto  przyspieszać. Trzeba dać sobie czas, by dojrzeć do pełni intymności w związku, który dzięki  cierpliwości i ostrożnemu postępowaniu  może się stać miłosną przygodą na całe życie. Grunt to znaleźć właściwą osobę. Daje rady  jak ją rozpoznać, jak ją przy sobie zatrzymać, jak rozwijać i pogłębiać rodzące się uczucie.  Książka przedstawia różne podejście do randkowania i tworzenia związku przez kobiety i mężczyzn. Warto przeczytać jak na różne sytuacje zupełnie inaczej reagujemy.  Autor podpowiada  jak z nich wyjść obronną ręką i stworzyć mocne podwaliny trwałego związku.


Dlaczego mężczyźni kochają zołzy,  Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy


Dwa pełen humoru poradniki  dla kobiet  odkrywające tajemnice relacji damsko-męskich, które warto trochę potraktować z przymrużeniem oka.  Mimo swojej amerykańskiej formy coś w sobie mają.  Autorka pokazuje obraz  kobiety znającej swoją wartość, niezależnej, która w związku zawsze pozostaje sobą. Sherry Argov wyjaśnia kobietom, jak z przygodnego związku stworzyć głęboki i trwały. Wyjaśnia, dlaczego bycie miłą do bólu niekoniecznie sprawi, że facet będzie bardziej oddany.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz