poniedziałek, 30 lipca 2018

Sesja narzeczeńska - czy warto ją robić?

Wiele przyszłych par młodych zastanawia się nad sesją narzeczeńską, coraz więcej fotografów oferuje ją w pakiecie . Dlaczego warto się na nią zdecydować? Postaramy się wam odpowiedzieć w tym poście. Poza tym możecie zobaczyć efekt naszej sesji narzeczeńskiej. Jak wam się podoba?
Wato wcześniej zastanowić się w jakim klimacie ma ona wyglądać, czy chcecie wykorzystać jakieś gadżety. Trochę inspiracji możecie znaleźć w tym poście.

 

Oto najważniejsze powody dlaczego warto zdecydować się na sesję narzeczeńską:

1. Poznajecie pracę swojego fotografa

Oswajacie się z jego osobą, ze sposobem pracy, podejście do tematu. Daje to dużo, bo podczas wesela i pleneru ślubnego nie jesteście już tak skrępowani. Wszytko wydaje się dużo prostsze.

 

2. Uczycie się obcowania z aparatem

dla wielu par jest to trudne, pierwsze przełamanie się daje naprawdę dużo. Najważniejsze, że podczas tego najważniejszego dnia nie czujecie już tego skrępowania.  Fotograf staje się niewidzialny, a zdjęcia bardziej naturalne.


3. Wiecie po tym jak wygląda taka sesja i czego możecie spodziewać na plenerze


tak jak się mówi już wiadomo z czym się to je. Poznajecie jak wygląda taka sesja, ile może trwać, ile wymaga zaangażowania, potem na kolejnych to już z górki.

 

4. Dzięki sesji narzeczeńskiej możecie mieć oryginalne dodatki ślubne

papeteria z waszymi zdjęciami wygląda bardzo oryginalnie i zostanie na pewno zapamiętana przez waszych  gości, dodatkowym plusem jest to, że takie zdjęcia możecie wykorzystać w projektowaniu waszych zaproszeń ślubnych.

 

5. Świetny pomysł na prezent dla rodziców

zdjęcia z sesji narzeczeńskiej  mogą być  idealnym prezentem na podziękowanie dla rodziców. Możecie potem stworzyć specjalne  ramki z dedykacją  lub  foto książki.

 

6. Doskonała pamiątka na lata

taka sesja to także doskonała pamiątka na następne lata. A jak dobrze wiecie życie to są tylko chwile, więc warto te pozytywne gromadzić. Potem możecie pokazać wasze zdjęcia z młodości dzieciom lub znajomym.

 

7. Wykorzystaj zdjęcia do dekoracji sali

to kolejny ciekawy pomysł. Coraz więcej wagi  przykłada się  do personalizowania wesel. Czyż takie zdjęcia nie są doskonałym dodatkiem dekoracyjnym?  My między innymi mieliśmy foto obraz na ściance za nami.

 

8. Dodatkowa atrakcja

zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać jako dodatkową atrakcję na waszym przyjęciu weselnym. Może to być pokaz slajdów  wyświetlany z rzutnika podczas wesela lub możecie z nich złożyć mały teledysk, wplatając w to na przykład zdjęcia z dzieciństwa i ważnych momentów w życiu państwa młodych.A wy planujecie sesję narzeczeńską lub taką mieliście? Podzielcie się wrażeniami :)

8 komentarzy:

 1. Właśnie jestem w trakcie organizacji wesela i powiem szczerze, że w ogóle nie zastanawialiśmy się nad taką sesją. To chyba nie dla nas 😂 oboje z narzeczonym raczej uciekamy od aparatu😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. warto się przekonać, wtedy już na własnym weselu jest dużo łatwiej

   Usuń
 2. Najpierw bym musiała znaleźć chłopaka. A co dopiero myśl o narzeczeństwie...
  Ale pomysł na taką sesje jest naprawdę dobry.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) w przyszłości warto pomyśleć o takiej sesji, na prawdę fajna zabawa

   Usuń
 3. warto, warto! Muszę też sobie zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jestem jak najbardziej na tak! Dobrze jest zrobić taką próbę przed zdjęciami ze ślubu, ale fakt, nie każdy chce się do tego przekonać :)

  OdpowiedzUsuń