czwartek, 2 sierpnia 2018

Recenzja restauracji 2 PI ER

Niedawno wybraliśmy się na obiad do restauracji 2 PI ER w Lublinie. Więc przedstawiamy wam naszą krótką recenzję.

Lokalizacja - to duży plus tej restauracji, znajduje się ona  na przeciwko Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Z tarasu oraz całkiem przeszklonych ścian roztacza się ładny widok na panoramę Lublina.

Wejście- niestety słabo  oznaczone, sama restauracja znajduję się na ostatnim piętrze, więc wchodząc trzeba kierować się do windy i tam dopiero można zauważyć małą naklejkę.

Parking- to chyba największa zmora tego miejsca.  Niesamowicie ciasny parking podziemny, w dodatku płatny, na zewnątrz można zaparkować w bocznej ulicy co wiąże się z tym że trzeba kawałek przejść.


Co zamówiliśmy:

  • Rosół drobiowy z kopytkami ziołowymi oraz mięsem z żeberka wołowego. Kluski w rosole twarde, w dodatku czuć było posmak mąki.
  • Filet z kaczki z kluskami leniwymi, sosem śliwkowym z brandy, chutney z jabłka i pomidorów oraz salsą z  glazurowanych buraków i rozmarynu.  Kaczka  niestety okazała się twarda, ledwo można było ją pogryźć.
  • Kawę która była całkiem dobra
Duży plus można dać  za ładny wygląd dań.
Poza tym co dało się zauważyć kelnerki niestety opieszale podchodzą do stolika. Dodatkowo stoliki ustawione blisko siebie, dlatego słychać szczegółowo rozmowy sąsiadów. Stoliki niewygodne, źle dopasowane wysokość krzeseł do stołu. Mimo wszystko należy podkreślić ładny design restauracji, wszystko ze sobą ładnie współgra.


Podsumowując:

Ogólnie restauracja pretenduje do miana tych najlepszych w Lublinie, ale niestety dużo jej jeszcze brakuje.

1 komentarz:

  1. Byliśmy ostatnio i nie bardzo nam się podobało :(

    OdpowiedzUsuń