środa, 28 sierpnia 2019

Pomysły na podziękowanie dla rodziców

Prawie każde wesele ma wspólne elementy. Takim momentem są podziękowania. Ostatnio pisałam Wam jak zorganizować podziękowanie dla dziadków. Teraz przyszedł czas na wpis o bardziej popularnym podziękowaniu dla rodziców. Młodzi coraz częściej odchodzą od standardowego tańca w kółeczku w takt piosenki ,,Cudownych rodziców mam". Wiele osób stawia na niebanalne rozwiązania. Choć nie jest to  łatwy temat do rozwiązania. Wszystko zależy od naszego budżetu, kreatywności oraz samych rodziców. Co lubią i co sprawiłoby im największą radość.


Oto gotowe rozwiązania na tą okoliczność:


1.Kosze prezentowe

- najczęściej wręczane są kwiaty lub kosze prezentowe, często też w formie skrzynek, popularne są flowerboxy oraz las w słoiku

- ojcowie wtedy najczęściej otrzymują jakiś droższy alkohol


2. Ramki ze zdjęciami lub gotowe fotoalbumy (często przedstawiające od dzieciństwa do dnia obecnego), lub też podsumowujące cały związek młodych małżonków, lub fotoalbumy z sesji narzeczeńskiej.

Inną często wybieraną formą są fotoobrazy.

3. Teledysk ślubny

 
4. Prezentacja  zdjęć ułożonych chronologicznie od dzieciństwa Państwa Młodych

5. Różnego rodzaju Voyagery (wycieczka dla rodziców, zabiegi kosmetyczne dla mam, inne atrakcje typu lot balonem, bilety do teatru).

6. Pokazy np. malowania na szkle, na piasku, taneczne.


My zdecydowaliśmy się na wyświetlany teledysk podczas trwania wesela. Rodzice byli ogromnie wzruszeni. Na zakończenie wręczyliśmy kwiaty oraz ramki z naszymi zdjęciami i tekstem podziękowań.
A na rozluźnienie atmosfery zostało przeprowadzone ślubowanie na teściów, ale o tym napiszę Wam w kolejnym poście.


Jestem ciekawa jak to było u Was podzielcie się swoimi pomysłami.

Ponadto zapraszam Was na mój profil na instagramie @damazprowincji oraz do zaglądania do bocznej zakładki Ślub na blogu. Tam znajdziecie więcej weselnych inspiracji, między innymi propozycje niestandardowych zabaw weselnych.


Dodatkowo czekają na Was gotowe pliki do pobrania Śpiewnika weselnego, Gazetki Ślubnej, Kolorowanek dla dzieci, Ankiety Weselnej czy Formularza Pytań do sali weselnej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz