czwartek, 12 września 2019

Moje ulubione konta na instagramie

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam moje ulubione konta na instagarmie. Ta aplikacja daje wiele możliwości, a dzięki niej możemy poznawać ciekawych ludzi, którzy mogą stać się dla nas inspiracją.

Oto instagramowe konta które obserwuję z przyjemnością:


1.Milabyli- Na swoim koncie na instagramie  Kamila bawi i wzrusza każdego dnia. Do tego stworzyła świetną paczkę presetów do Lightrooma. Ma wielkie serce, pomaga psiakom w swojej okolicy.
Razem ze swoim mężem i córeczką oraz psem tworzą zgraną rodzinę.


2. mk3ania- moim zdaniem to najpiękniejszy ogród na instagramie, każdego dnia nie mogę się napatrzeć i czerpię inspiracje do swojego przyszłego ogrodu. Na każdym zdjęciu widać miłość do kwiatów, którą Ania je darzy. Piękno dali czy hortensji zachwyca. Poza tym znajdziemy tam szereg porad jak pielęgnować rośliny.


3. Bakusiowo- Malwina oprócz konta na instagramie prowadzi bloga pod tą samą nazwą i kanał na YouTube. Jej filmiki- szczególnie parodie piosenek rozwalają system. Chociaż nie jestem jeszcze mamą  to i tak znajduję u niej treści które mnie ciekawią.


4. Moje dolce vita- na jej koncie na instagramie możemy obserwować piękny dom, pełen elegancji z paryskim szykiem. Wszystko jest dopełnione bardzo kobiecymi dodatkami. Do tego dochodzą piękne zdjęcia, w beżowym odcieniu, a wszystko daje wrażenie idealnej spójności. Oprócz tego Matylda prowadzi też bloga.


5. Dwie kobietki- codzienne stylizacje na instagramie, które z miłą chęcią się ogląda. Wyjątkowości zdjęciom nadaje fakt, że nie widać na nich twarzy. Jeszcze więcej ciekawych propozycji na stylizacje możecie zobaczyć na blogu, oprócz nich znajdziecie tam ciekawe artykuły na temat codzienności mamy z córką.


6. Sandrasieklicka- piękna mama i córka. Stylizacje małej damy są cudowne. Warto wspomnieć, że Sandra prowadzi też  sklep z ubraniami Santi Butik.


7. Julietteinwonderland- jedna z piękniejszych kobiet na polskim instagramie. Teraz została mamą :) Piękne stylizacje każdego dnia, okraszone idealnymi zdjęciami. Prowadzi też bloga .


8. Fashionalblecompl- ten profil a raczej blog obserwuję od początku działalności Ani. Jest ona dla mnie ikoną stylu, do tego dochodzi wyjątkowa kobiecość, ciepło i cudowny kontakt z czytelnikami. To u niej dowiedziałam się o zagranicznych outletach. Poza tym tworzy piękne stylizacje wnętrz. Do tego dochodzą świetne relacje z jej podróży z mężem oczywiście z modą w tle. Poza tym Anię znajdziecie na jej kanale na YouTube, prowadzi od wielu lat bloga, jest założycielką największego blogerskiego wydarzenia w Polsce- See Bloggers. Oprócz swojego głównego konta prowadzi też drugie konto które skupia się na urządzaniu wnętrz.


9. Ladygugu- idealne zdjęcia, świetne relacje z podróży rodzinnych, z tą rodziną świetnie zwiedza się świat. Uwielbiam ją słuchać, tak pozytywnie mnie nastraja. Do tego ostatnio wydała e-booka z obiadami w 15 minut, i pomału szykuje tego śniadaniowego- już nie mogę się doczekać. Oprócz konta na instagramie Kingę znajdziecie też na YouTube oraz na jej blogu.


10.Brandybourbon- najpiękniejsza garderoba i kuchnia na instagramie. Doskonale dobrane dodatki. Dominuje tu głównie styl nowojorski i hampton. Nie wiem co w tym jest, ale jej filmiki z zaparzaniem kawy wręcz przyciągają.


Jestem ciekawa czy znacie te instagramowe konta. A może macie jakieś swoje ulubione. Podzielcie się, chętnie jakieś nowe zaobserwuję :)

Oczywiście zachęcam Was też do odwiedzenia mojego konta na instagramie @damazprowincji


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz