czwartek, 9 sierpnia 2018

Sesja na rocznicę ślubu- świetna pamiątka

Pierwsza rocznica ślubu to wyjątkowe wydarzenie, warto sprawić żeby te dzień pozostał na dłużej w naszej pamięci. Oprócz wspólnego wyjścia na kolację, teatru, kina, ewentualnie wyjazdu na parę dni, może warto się zastanowić czy nie uwiecznić tego momentu na zdjęciach.

sesja na rocznicę ślubu

My tak zrobiliśmy, oto jaki efekt uzyskaliśmy:

Często pada pytanie jak przygotować się do takiej sesji ? Możecie zawsze zarezerwować termin u fotografa i zdać się na profesjonalistę. My jednak stwierdziliśmy że chcemy taką sesję wykonać sami.

sesja na rocznicę ślubu
 

Jakie poczyniliśmy przygotowania ?

  •  Po pierwsze żeby to nie były sztampowe romantyczne zdjęcia wykorzystaliśmy koszulki z naszych poprawin wesela z napisami żona idealna, mąż doskonały, była to dobra okazja aby je uwiecznić, ponieważ z poprawin niestety nie mamy żadnych wspólnych zdjęć. 
  • Po drugie kupiliśmy duży metaliczny balon  z cyfrą jeden i ten gadżet w zupełności nam wystarczył.

sesja na rocznicę ślubusesja na rocznicę ślubu

Teraz pozostało wybrać tylko miejsce i godzinę zdjęć. Na taką sesję wybraliśmy się rano. Jest to idealna pora ponieważ  po pierwsze światło słoneczne nie było tak ostre, po drugie wokół nie było zbyt dużo ludzi mogących wejść w kadr. Poza tym mieliśmy ze sobą statyw, dzięki któremu mamy sporo zdjęć we dwoje.

sesja na rocznicę ślubu

 

Dlaczego warto spróbować ?

Wystarczy trochę chęci, poza tym taka sesja to  masa fajnej wspólnej zabawy, a efekt jest jak najbardziej zadowalający. A co najważniejsze to kolejny czas gdzie spędzacie go wspólnie.

Życzymy udanych rocznic. Niech nasz wpis was zainspiruje.

sesja na rocznicę ślubu

2 komentarze: